32 284 26 25  /  883 449 455

ZABIEGI NA CIAŁO

ZABIEG FALĄ UDERZENIOWĄ

Zabieg oparty na niezwykle silnych impulsach niezogniskowanego dźwięku, które rozchodzą się po ciele, jako drgania. Fale te penetrując głęboko opracowywaną okolicę, rozbijają mechanicznie złogi tłuszczowe i przyspieszają miejscowy metabolizm w tkance podskórnej. Zabieg działa jak intensywny masaż – silnie ujędrnia, działa napinająco i odmładzająco na skórę.

 

ULTRADŹWIĘKOWE ROZBIJANIE CELLULITU

Wykorzystuje zjawisko kawitacji powstające w tkankach w wyniku aplikacji fal ultradźwiękowych o różnej częstotliwości. W trakcie zabiegu tkanka tłuszczowa poddawana jest intensywnemu mikro masażowi, który powoduje rozbicie komórek tłuszczowych, zredukowanie cellulitu i wygładzenie ciała. Zabieg ma działanie długofalowe i jest przyjemny w odczuciu.

 

ELEKTROSTYMULACJA MIĘŚNI – TENS (POŚLADKI, UDA, BRZUCH)

Zabieg oparty na wykorzystaniu przyjemnego w odczuciu, prądu elektrycznego do stymulacji mięśni wybranych partii ciała. W wyniku pobudzania mięśni impulsem elektrycznym o średniej lub wysokiej częstotliwości, uzyskujemy efekt mini treningu tych mięśni np. brzucha czy pośladków. Sprzyja to redukcji tkanki tłuszczowej i zmniejszeniu obwodu ciała.

 

PRESOTERAPIA (MECHANICZNE USUWANIE OBRZĘKÓW/DRENAŻ LIMFATYCZNY)

Stanowi doskonały wstęp do terapii antycellulitowej w przypadku istniejących zastojów wodnych i obrzęków. To próżniowy masaż z sekwencyjnie napełniającymi się komorami. Dzięki naciskowi wywieranemu na tkanki umożliwia wykonanie skutecznego drenażu, który pomaga usunąć nadmiar wody, rozbitą tkankę tłuszczową i inne szkodliwe produkty przemiany materii. Poprawia krążenie krwi i odżywienie tkanek. Efekt zabiegu to ujędrnienie skóry i usunięcie obrzęków.

 

MASAŻ ANTYCELLULITOWY BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Podczas masażu podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek, wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu skóry. Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. Ma nieocenioną moc w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny.

WSKAZANIA: cellulit, obrzęki limfatyczne, napięte i obolałe mięśnie

PRZECIWWSKAZANIA: ciąża, menstruacja, żylaki, podwyższona temperatura ciała, zaburzenia krzepliwości krwi, rany lub stany zapalne skóry, wysiękowe zapalenie stawów, obrzęki niewiadomego pochodzenia, gruźlica, choroba nowotworowa

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.

Istnieje możliwość dojazdu do pacjenta. Oferujemy terapię indywidualna wraz z fizykoterapią oraz neurorehabilitację dziecięcą. Prowadzimy treningi przygotowania motorycznego w klubach sportowych.

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ

ODWIEDZ NAS:

CENTRUM DR SPALEK
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Gruzełki 19     

Tel : +48 32 284 26 25